WP File Manager - en to nl_NL translation catalogue (240 entries)

en:  Files
nl_NL:  Bestanden

en:  Logout
nl_NL:  Afmelden

en:  My Files (%d Items)
nl_NL:  Mijn bestanden (% d items)

en: %d File uploaded by %s | %d Files uploaded by %s
nl_NL[0]: % d bestand geüpload door %s
nl_NL[1]: % d bestanden geüpload door %s

en: %s Successfully Removed
nl_NL: %s is verwijderd

en: <a href="%s">Download %s</a>
nl_NL: < a href = " %s" > Download %s </a>

en: <i class="fa fa-calendar" aria-hidden="true"></i>
nl_NL: < i class = "fa-kalender" aria-hidden = "waar" > </i>

en: <i class="fa fa-check" aria-hidden="true"></i>
nl_NL: < i class = "fa fa-check" aria-hidden = "waar" > </i>

en: <i class="fa fa-check-square-o" aria-hidden="true"></i>
nl_NL: < i class = "fa fa-check-vierkant-o" aria-hidden = "waar" > </i>

en: <i class="fa fa-dot-circle-o" aria-hidden="true"></i>
nl_NL: < i class = "fa fa-dot-circle-o" aria-hidden = "waar" > </i>

en: <i class="fa fa-file-text-o" aria-hidden="true"></i>
nl_NL: < i class = "fa fa-file-text-o" aria-verborgen = "true" > </i>

en: <i class="fa fa-hashtag" aria-hidden="true"></i>
nl_NL: < i class = "fa fa-hashtag" aria-hidden = "waar" > </i>

en: <i class="fa fa-pencil-square-o" aria-hidden="true"></i>
nl_NL: < i class = "fa fa-potlood-vierkant-o" aria-hidden = "waar" > </i>

en: <i class="fa fa-user-plus" aria-hidden="true"></i>
nl_NL: < i class = "fa fa-user-plus" aria-verborgen = "true" > </i>

en: Add Files
nl_NL: Bestanden

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add options
nl_NL: Opties toevoegen

en: All
nl_NL: Alle

en: All Files
nl_NL: Alle bestanden

en: All Meta are save
nl_NL: Alle meta zijn op te slaan

en: All options are updated
nl_NL: Alle opties worden bijgewerkt

en: All user messages regarding file manager
nl_NL: Alle gebruikers berichten met betrekking tot File Manager

en: Allow Guests
nl_NL: Bieden gasten

en: Allow all public users to access these downloads
nl_NL: Sta alle openbare gebruikers toe om tot deze downloads toegang te hebben

en: Allowed Filetypes
nl_NL: Toegestane BestandsTypes

en: Allowed Types: %s
nl_NL: Toegestane typen: %s

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Auto Complete
nl_NL: Auto complete

en: Auto Complete Field
nl_NL: Veld automatisch VoltOoien

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Checkbox Field
nl_NL: Checkbox veld

en: Checkbox Input
nl_NL: Invoer checkbox

en: Checked option(s)
nl_NL: Geselecteerde optie (s)

en: Choose File Button Label
nl_NL: Kies bestand knop Label

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Color Field
nl_NL: Kleur veld

en: Color Input
nl_NL: Kleur invoer

en: Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: Create Directory
nl_NL: Dizin Oluştur

en: Creating directory ...
nl_NL: Directory maken...

en: Current User Files
nl_NL: Huidige gebruikers bestanden

en: Data name
nl_NL: Gegeven naam

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Field
nl_NL: Datumveld

en: Date Input
nl_NL: DatumInvoer

en: Date formats
nl_NL: Datumnotaties

en: Default - mm/dd/yy
nl_NL: Standaard-mm/dd/yy

en: Default value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Deleting file ...
nl_NL: Bestand verwijderen...

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Directory Name
nl_NL: Mapnaam

en: Directory created successfully
nl_NL: Directory met succes gemaakt

en: Do not load Bootstrap by Plugin?
nl_NL: Niet laden BootsTrap door plugin?

en: Download
nl_NL: Download %s

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Files
nl_NL: Gebruikers bestanden bewerken

en: Edit Meta
nl_NL: Meta bewerken

en: Edit Title
nl_NL: Bewerk titel

en: Edit Title and Description
nl_NL: Titel en beschrijving bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Field
nl_NL: E-mailveld

en: Email Input
nl_NL: E-mail input

en: Email or Subject not given.
nl_NL: E-mail of onderwerp niet gegeven.

en: Enable conditional logic
nl_NL: Voorwaardelijke logica inschakelen

en: Enter maximum file size in mb
nl_NL: Voer maximale bestandsgrootte in MB

en: Enter multiple options.
nl_NL: Voer meerdere opties in.

en: Enter number to maximum select options
nl_NL: Voer het nummer in op de maximum selectieopties

en: Enter type of files to upload
nl_NL: Voer het type van de bestanden te uploaden

en: Error message
nl_NL: Foutmelding

en: Error while creating directory
nl_NL: Fout bij het maken van Directory

en: Error while deleting %s, Try again.
nl_NL: Fout tijdens het verwijderen van %s, probeer het opnieuw.

en: Error while moveing file, please try again.
nl_NL: Fout tijdens het bijwerken van het bestand, probeer het opnieuw.

en: Error while updating file, try again
nl_NL: Fout tijdens het bijwerken van het bestand, probeer het opnieuw

en: Everyone
nl_NL: Iedereen

en: Field ID
nl_NL: Veld-ID

en: Field value
nl_NL: Veldwaarde

en: Fields
nl_NL: Velden

en: File Data
nl_NL: BestandsGegevens

en: File Groups
nl_NL: Bestandsgroepen

en: File ID
nl_NL: Bestand ID

en: File Meta
nl_NL: Bestand meta

en: File Meta save successfully
nl_NL: MetaBestand opslaan met succes

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File Saved
nl_NL: Bestand opgeslagen

en: File Size
nl_NL: Bestandsgrootte

en: File Size Not Allowed, Required:
nl_NL: BestandsGrootte niet toegestaan, vereist:

en: File deleted
nl_NL: Bestand verwijderd

en: File is move successfully
nl_NL: Bestand met succes opgeslagen

en: File is shared successfully
nl_NL: Bestand wordt met succes gedeeld

en: File saved successfully
nl_NL: Bestand met succes opgeslagen

en: File type not valid
nl_NL: Bestandstype niet geldig

en: File updated
nl_NL: Bestand bijgewerkt

en: File(s) Uploaded!
nl_NL: Bestand (en) geüpload!

en: File(s) are being saved
nl_NL: Bestand (en) worden opgeslagen

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Files Uploaded
nl_NL: Bestanden geüpload

en: Files are being loaded ...
nl_NL: Bestanden worden geladen...

en: Filter by grouped :
nl_NL: Filteren op gegroepeerd:

en: Following guide is provided to use this plugin
nl_NL: Volgende gids is voorzien om deze plugin te gebruiken

en: Form section
nl_NL: Formuliersectie

en: Full - DD, d MM, yy
nl_NL: Volledig-DD, d MM, yy

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Hidden Input
nl_NL: Verborgen ingang

en: Hide breadcrumb?
nl_NL: Breadcrumb verbergen?

en: Hide breadcrumbs in fornt.
nl_NL: Verberg paneermeel in fornt.

en: How many options can be checked by user e.g: 2. Leave blank for default.
nl_NL: Hoeveel opties kunnen worden gecontroleerd door de gebruiker bijvoorbeeld: 2. laat leeg voor standaard.

en: How many options can be checked by user e.g: 3. Leave blank for default.
nl_NL: Hoeveel opties kunnen worden gecontroleerd door de gebruiker bijvoorbeeld: 3. laat leeg voor standaard.

en: How to use?
nl_NL: Hoe te gebruiken?

en: ISO 8601 - yy-mm-dd
nl_NL: ISO 8601-yy-mm-dd

en: If you want to hide breadcrumbs, Tick this option.
nl_NL: Als u paneermeel wilt verbergen, vinkt u deze optie aan.

en: If your theme already has Bootstrap, Tick this option.
nl_NL: Als uw thema al BootsTrap heeft, vink dan deze optie aan.

en: If your theme already has Bootstrap, disable this option.
nl_NL: Als uw thema al BootsTrap heeft, schakelt u deze optie uit.

en: Image Dimensions are Not Allowed, Required:
nl_NL: AfbeeldingsAfmetingen zijn niet toegestaan, vereist:

en: In MB e.g: <strong>3mb</strong>
nl_NL: In MB b.v.: <strong> </strong>

en: Insert an additional class(es) (separateb by comma) for more personalization.
nl_NL: Voeg extra klasse (n) toe (gescheiden door komma’s) voor meer personalisatie.

en: Insert the error message for validation.
nl_NL: Plaats de foutmelding voor validatie.

en: It will also include current user files.
nl_NL: Het zal ook de huidige gebruiker bestanden.

en: It will as section heading wrapped in h2
nl_NL: Het zal als rubriek rubriek verpakt in H2

en: It will be shown as field label
nl_NL: Het wordt weergegeven als veldlabel

en: Leave blank to allow access every user including guests
nl_NL: Laat leeg om toegang te verlenen elke gebruiker, inclusief gasten

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Max checked option(s)
nl_NL: Max gecontroleerd optie (s)

en: Max. %d file(s) can be uploaded
nl_NL: Max. % d bestand (en) kan worden geüpload

en: Max. Checked option(s)
nl_NL: Max. Geselecteerde optie (s)

en: Max. values
nl_NL: Max. Waarden

en: Max. values allowed, leave blank for default
nl_NL: Max. toegestane waarden, leeg laten voor standaard

en: Maximum Filesize
nl_NL: Maximale bestandsgrootte

en: Medium - d MM, y
nl_NL: Medium-d MM, y

en: Member Roles
nl_NL: Üye Rolleri

en: Members(logged in)
nl_NL: Leden (ingelogd)

en: Message (optional)
nl_NL: Bericht (optioneel)

en: Message for guests
nl_NL: Bericht voor gasten

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Min checked option(s)
nl_NL: Min gecontroleerd optie (s)

en: Min. Checked option(s)
nl_NL: Min. gecontroleerde optie (s)

en: Min. values
nl_NL: Min. waarden

en: Min. values allowed, leave blank for default
nl_NL: Min. toegestane waarden, leeg laten voor standaard

en: N-Media
nl_NL: N-media

en: Name
nl_NL: Naam

en: New Files
nl_NL: Bestanden

en: No Files found
nl_NL: Geen gebruikers bestanden gevonden

en: No Files found in Trash
nl_NL: Geen gebruikers bestanden gevonden in de Prullenbak

en: Number Field
nl_NL: Numeriek veld

en: Number Input
nl_NL: Nummer invoer

en: Oops! Something wrong with server, please try again
nl_NL: Oeps! Iets mis met de server, probeer het opnieuw

en: Option
nl_NL: Optie

en: Parent Files
nl_NL: Bovenliggende gebruikers bestanden

en: Permission
nl_NL: Toestemming

en: Please wait ...
nl_NL: Een moment alsjeblieft …

en: Post Date
nl_NL: Post datum

en: Post FTP files
nl_NL: FTP-bestanden plaatsen

en: Price
nl_NL: Prijs

en: REQUIRED: The identification name of this field, that you can insert into body email configuration. Note:Use only lowercase characters and underscores.
nl_NL: VEREIST: de identificatienaam van dit veld, die u invoegen in het lichaam e-mail configuratie. Opmerking: gebruik alleen kleine letters en underscores.

en: Radio Field
nl_NL: Radio veld

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save File Button
nl_NL: Knop bestand opslaan

en: Save Meta
nl_NL: Opslaan meta

en: Save settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Search Files
nl_NL: Zoek gebruikers bestanden

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Selec User
nl_NL: Selec gebruiker

en: Selec Users
nl_NL: Selec gebruikers

en: Select Field
nl_NL: Selecteer Veld

en: Select Group
nl_NL: Selecteer groep

en: Select Groups
nl_NL: Groepen selecteren

en: Select Input
nl_NL: Ster selecteren

en: Select User Roles
nl_NL: Kies gebruikersrollen

en: Select date format.
nl_NL: Selecteer datumnotatie.

en: Select file groups to include files on download page
nl_NL: Bestandsgroepen selecteren om bestanden op de download pagina op te nemen

en: Select option
nl_NL: Selecteer optie

en: Select the member roles that can view this field on the front-end.
nl_NL: Selecteer de gebruikersrollen die dit veld aan de front-end kunnen bekijken.

en: Select this if it must be required.
nl_NL: Selecteer dit indien het een verplicht veld is.

en: Select this if you want user get this form.
nl_NL: Selecteer deze optie als u wilt dat de gebruiker dit formulier krijgt.

en: Select user roles to include their files on download page
nl_NL: Gebruikersrollen selecteren om hun bestanden op de download pagina op te nemen

en: Select users one by one
nl_NL: Gebruikers één voor één selecteren

en: Select users to include their files on download page
nl_NL: Selecteer gebruikers om hun bestanden op te nemen op de download pagina

en: Select-box Input
nl_NL: Invoer van selectievakjes

en: Selected Option
nl_NL: Geselecteerde optie

en: Selected option
nl_NL: Gekozen optie

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Send File
nl_NL: Bestand verzenden

en: Send email
nl_NL: Verstuur email

en: Sending file ...
nl_NL: Bestand verzenden...

en: Short - d M, y
nl_NL: Korte-d M, y

en: Show palletes
nl_NL: Pallets WeerGeven

en: Show when file or directory is created.
nl_NL: WeerGeven wanneer bestand of map wordt gemaakt.

en: Small description, it will be diplay near name title.
nl_NL: Kleine beschrijving, zal het diplay in de buurt van naam titel.

en: Sorry, but some error while uplaoding. Please try again
nl_NL: Sorry, maar sommige fout, terwijl Uplaoding. Probeer het opnieuw

en: Specific roles
nl_NL: Specifieke rollen

en: Steps
nl_NL: Stappen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Sync FTP Files
nl_NL: FTP-bestanden synchroniseren

en: Text Input
nl_NL: Tekst (invoer)

en: Textarea Field
nl_NL: Testarea Field

en: Textarea Input
nl_NL: Input TextArea

en: Textbox Field
nl_NL: Veld tekstvak

en: This message will be displayed if user is not logged. If not provided user will be redirected to login page.
nl_NL: Dit bericht wordt weergegeven als de gebruiker niet is aangemeld. Indien niet verstrekte gebruiker zal worden doorgestuurd naar login pagina.

en: Tick if need to show a group of common colors beneath the square
nl_NL: Vink als nodig om een groep van gemeenschappelijke kleuren tonen onder het plein

en: Tick it to turn conditional logic to work below
nl_NL: Vink het aan om voorwaardelijke logica om te zetten hieronder werken

en: Tilte
nl_NL: Functie

en: Title
nl_NL: Titel

en: Total Downloads
nl_NL: Totaal downloads

en: Type description, it will be diplay under section heading.
nl_NL: Type beschrijving, zal het worden Diplay onder rubriek rubriek.

en: Type each option per line
nl_NL: Typ elke optie per regel

en: Type field Default value.
nl_NL: Type veld standaardwaarde.

en: Type field Placeholder.
nl_NL: Type tijdelijke aanduiding voor veld.

en: Type field width in % e.g: 50%
nl_NL: Type veldbreedte in% bijv.: 50%

en: Type option name (given above) if you want already radioed.
nl_NL: Typ de naam van de optie (hierboven gegeven) als u reeds radioed wilt.

en: Type option name (given above) if you want already selected.
nl_NL: Type optienaam (hierboven gegeven) als je wilt al geselecteerd.

en: Type option(s) name (given above) if you want already checked.
nl_NL: Type optie (s) naam (gegeven hierboven) als u wilt al gecontroleerd.

en: Updating file ...
nl_NL: Bestand bijwerken...

en: Upload File
nl_NL: Bestand uploaden

en: Url Field
nl_NL: URL-veld

en: Url Input
nl_NL: URL-invoer

en: User object not found
nl_NL: Gebruikersobject niet gevonden

en: Value
nl_NL: Waarde

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View Files
nl_NL: Gebruikers bestanden WeerGeven

en: Width
nl_NL: Breedte

en: With text - 'day' d 'of' MM 'in the year' yy
nl_NL: Met tekst-' dag ' d ' van ' MM ' in het jaar ' yy

en: WordPress File Manager Plugin allow members and guest users to upload and manage their files on front-end.
nl_NL: N-media frontend File Manager plugin kunnen site gebruikers om bestanden te uploaden en te delen met admin.

en: e.g: <strong>jpg,png,gif,zip,pdf</strong> (Default types will be jpg,png,zip,pdf)
nl_NL: b.v.: <strong> JPG, PNG, GIF, pit, PDF </strong> (de standaard types zullen JPG, PNG, pit, PDF zijn)

en: no file found at %s
nl_NL: geen bestand gevonden op %s

en: regular checkbox input
nl_NL: regelmatige checkbox input

en: regular date input
nl_NL: regelmatige datuminvoer

en: regular email input
nl_NL: regelmatige e-mail input

en: regular hidden input
nl_NL: regelmatige verborgen invoer

en: regular radio input
nl_NL: regelmatige radio-ingang

en: regular select-box input
nl_NL: regelmatige select-box input

en: regular text input
nl_NL: regelmatige tekstinvoer

en: regular textarea input
nl_NL: regelmatige textarea input

en: select permissions for view fields.
nl_NL: selecteer machtigingen voor weergavevelden.

en: size
nl_NL: grootte

en: specified legal number intervals
nl_NL: opgegeven wettelijke nummer intervallen

en: you can pre-set the value of this hidden input.
nl_NL: u de waarde van deze verborgen invoer vooraf instellen.
